Odbojkaški klub "Kelteks"

Maksimalna pobjeda odbojkašica "Kelteksa" nakon velike borbe u sva tri seta

Pobjeda Karlovčanki

"Kelteks" - "Osijek" 3:0

Odbojkašice "Kelteksa" pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u četrnaestom kolu Superlige za seniorke ekipu "Osijeka" s 3:0, po setovima 25:23 25:23 26:24. Ostvarile su domaće igračice maksimalnu pobjedu, ali se u svakom setu vodila velika borba. U prvom setu vodile su domaće igračice 20:16 i 24:22, gošće su smanjile na 23:24, ali su igračice trenera Gorana Zeca osvojile odlučujući poen. Vodile su gošće u drugom setu 14:19, 15:20 i 16:21, ali su Karlovčanke izjednačile na 23:23 i osvojile dva pobjednička poena. U trećem setu nakon 21:21, domaće igračice povele su 24:21, ali su uporne i borbene gošće izjednačile na 24:24. Karlovčanke su uspjele dobiti dva pobjednička poena. Domaće igračice nisu bile na pravoj razini, ali su pokazale pobjednički mentalitet. Karlovčanke su na drugom mjestu tablice s 33 boda. Odbojkašice "Kelteksa" gostuju u petnaestom kolu Superlige za seniorke u subotu, 11. veljače od 19 sati i 30 minuta kod ekipe "Rijeke".