Član Taekwondo kluba "Banija Pandas" bio je najbolji kod kadeta do 41 kg

Lucio Matuzić osvojio zlatnu medalju na G-1 turniru "Croatia Open"

Taekwondo klub "Banija Pandas" sudjelovao je u Zagrebu na ovogodišnjem G-1 turniru "Croatia Open", koji je ujedno i najveće hrvatsko natjecanje, a nastupio je 851 sportaš iz 173 tima iz 45 zemalja. Prvog dana nastupili su kadeti i juniori u svim dobnim kategorijama. Taekwondo klub "Banija Pandas" imao je na turniru četiri sportaša od kojih je najuspješniji bio kadet Lucio Matuzić, koji je osvojio zlatnu medalju u kategoriji do 41 kg. U ekipnom plasmanu kod kadeta karlovački klub osvojio je visoko četvrto mjesto. Kadet Petar Fičko u kategoriji do 45 kg izgubio je u četvrtfinalu od talijanskog predstavnika 11:16. Juniorka Lucija Hrebac u kategoriji do 59 kg izgubila je od Talijanke 2:7. Jedina predstavnica kluba u seniorskoj konkurenciji bila je Kristina Čerina, koja je u kategoriji do 67 kg izgubila od srpske predstavnice 4:6. (b.o.)