Pripremna utakmica Nogometnog kluba "Karlovac 1919"

Loša predstava karlovačkih nogometaša i 1:1 s momčadi "Kurilovca"

Pripremna utakmica

"Karlovac 1919" - "Kurilovec" 1:1

Nogometaši "Karlovca 1919" odigrali su danas na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" pripremnu utakmicu s momčadi "Kurilovca" iz Velike Gorice, koja je član Treće nogometne lige Središte. Susret je završio bez pobjednika 1:1, a nakon prvog poluvremena gosti su vodili s 1:0. Nakon odličnih utakmica na turniru u Medulinu i osvajanja drugog mjesta u natjecanju s prvoligašima i drugoligašima, navijači su očekivali dobru igru i pobjedu. No, karlovački nogometaši na svom stadionu prikazali su slabu igru, bilo je puno pogrešaka, a dobar dio igrača nije bio raspoložen. Gosti su poveli u šestoj minuti. Nakon ubačaja iz kuta, domaći igrači nisu dobro reagirali, Elijah Chikwado pucao je iskosa, a Zavalić je pokušao spasiti loptu na gol liniji, ali samo je potvrdio pogodak. U trinaestoj minuti Kasalo je ušao umjesto ozlijeđenog Bunoze, a dvije minute kasnije Chikwado je zatresao vratnicu. Domaći nogometaši pokušali su izjednačiti do kraja prvog poluvremena, ali nisu uspjeli. U drugom poluvremenu karlovački nogometaši tek su u završnici bili nešto agresivniji, a izjednačili su u 86. minuti pogotkom Marka Batura, nakon greške suca Marka Petrunića. Sudac Petrunić nije označio prekršaj nad jednim gostujućim igračem, a u nastavku akcije Marko Batur izbio je sam pred vratara Vidića i postigao pogodak za 1:1. Gosti su protestirali, pa je Petrunić jednom njihovom igraču pokazao crveni karton, a trener Igor Pamić prišao je gostujućoj klupi i ispričao se zbog očigledne sudačke pogreške. "Karlovac 1919" nastupio je u sljedećem sastavu: Marković, Ereiz, Gabrijel Stepinac, Bunoza (od 13. Kasalo), Paracki, Pamić, Zavalić, Utrobičić, Stanić Matyazh i Kurečki. Još su igrali Međimorec, Rafael Stepinac, Budimir, Kopljar, Viduka, Batur, Barač, Mišljenčević i Goršić. Nogometaši "Karlovca 1919" igraju u subotu, 19. veljače na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" posljednju pripremnu utakmicu s juniorima zagrebačkog "Dinama".