Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Samobor" 26:32

Loš dan karlovačkih rukometašica, Samoborke odnijele bodove

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u drugom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Samobora". Gošće su pobijedile s 32:26. Nakon prvog poluvremena bilo je 19:12 za samoborske rukometašice. Bilo je to loše izdanje karlovačke ekipe, jednostavno nije išlo. Gošće su vodile tijekom cijele utakmice, a u 55. minuti Karlovčanke su se približile na 26:29, ali nije bilo snage za nešto više. Po sedam pogodaka postigle su Petra Bačić, Marija Kusanić i Kristina Vuković. Vratarka Patricija Keča imala je četrnaest obrana. Rukometni klub Škola rukometa Karlovac nastupio je u sljedećem sastavu: Cindrić, Bačić 7, Stepić 2, Peretić, Bekić, Kusanić 7, Vuković 7, Razumić 2, Rajčić, Krznarić, Skočibušić, Medved 1, Jurišić, Jurčević i Keča. Karlovačke rukometašice pete su na tablici s dva boda. U subotu, 8. listopada Karlovčanke gostuju u trećem kolu u Opatiji kod ekipe "Liburnije-Opatije".