Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Zamet" 23:34

Lider prvenstva nadigrao karlovačke rukometašice

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su u nedjelju u Sportskoj dvorani na Rakovcu u devetom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od vodeće ekipe "Zameta" iz Rijeke. Gostujuće igračice pobijedile su s 34:23. Nakon prvog poluvremena bilo je 15:6 za ekipu iz Rijeke. Gostujuće igračice imale su od prve do posljednje minute kontrolu nad utakmicom i bez većih problema osvojile su bodove. Domaće igračice tek su u trinaestoj minuti postigle prvi pogodak. U karlovačkoj ekipi osam pogodaka postigla je Marija Kusanić, a Lucija Stepić šest. Vratarka Patricija Keča imala je devet obrana. Treba reći da se u ovoj utakmici u ekipu vratila Iva Jurišić, a u sastavu nije bilo Petre Bačić. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Ištvanić, Stepić 6, Peretić 1, Kusanić 8, Razumić 2, Rajčić, Kučinić 1, Devčić, Perković, Krznarić 1, Skočibušić, Čović 2, Medved 2, Jurišić, Keča i Benić. Karlovačke rukometašice na desetom su mjestu tablice s dva boda. "Sisak" je odustao od natjecanja i izbrisani su rezultati te ekipe. Karlovčanke gostuju u desetom kolu u subotu, 27. studenog od 18 sati kod ekipe "Liburnije-Opatije".