Kickboxing klub "Tigar"

Leon Krznar i Saša Sandrin prvaci Hrvatske, "Tigar" najbolji klub Prvenstva Hrvatske za juniore

Uspjeh

Nastupio je manji tim od pet "Tigrova" od kojih su dvojica postali prvaci Hrvatske u juniorskoj konkurenciji

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" nastupili su u subotu u Zadru na Prvenstvu Hrvatske za kadete, juniore i seniore u disciplini kick light. Nastupio je manji tim od pet "Tigrova" od kojih su dvojica postali prvaci Hrvatske u juniorskoj konkurenciji. Leon Krznar nastupio je u kategoriji do 79 kg, 10 natjecatelja te je sa četiri pobjede osvojio prvo mjesto. Važan je i način kako je to ostvario, sve četiri borbe završio je prekidima prije isteka treće runde zbog velike prednosti i nadmoći nad protivnicima. U prvoj borbi pobijedio je Luku Hasakovića iz Armusa Zagreb prekidom 3:0, u drugoj borbi Iliju Duvnjaka iz Amena Split prekidom 3:0, u trećoj borbi Niku Mijića iz Lotusa Split prekidom 3:0 i u finalu Momčila Šćekića prekidom 3:0. Treba reći i da je Leon prvi na svjetskoj rang listi u ringu u disciplini full contact mlađih juniora do 81 kg. Saša Sandrin je u kategoriji do 74 kg juniora, 23 natjecatelja, također ostvario četiri pobjede od kojih dvije prekidima zbog nadmoći, a posebno je bila važna ona posljednja pobjeda u finalu. U prvoj borbi pobijedio je Tonija Serka iz Amena Split prekidom 3:0, u drugoj borbi Luku Rumana iz Svetog Duha 3:0, u trećoj borbi Anđela Mladinu iz Pauka Split te u finalu prekidom 3:0 Antu Skelina iz Uni Renta. I Leon i Saša su borbe u finalu završili ekspresno prekidima zbog dominacije. Luka Katalinić je ostvario prvu pobjedu nad Šimunom Barićem iz Pretoriana Zadar, a u borbi za medalju je izgubio od Ante Skelina iz Uni Renta, kojega je kasnije porazio Saša Sandrin, ovim porazom ostao je Luka na petom mjestu, dok je Mata Stepić izgubio prekidom nakon liječničke pomoći zbog ozljede ramena, u borbi u kojoj je rezultatski vodio. Kristijan Vukošić je u kategoriji do 69 kg izgubio u prvoj kvalifikacijskoj borbi. Ova dva dominantna zlata i broj pobjeda bili su dovoljni da "Tigar" bude proglašen najboljim klubom prvenstva u juniorskom uzrastu. Sada je pred "Tigrovima" nastup na Europskom kupu u Sarajevu i Europskom kupu u Plovdivu u Bugarskoj.