Članovi Kickboxing kluba "Tigar" sudjelovali su proteklog vikenda na Europskom kupu Golden Glove u Italiji

Lara Mihalić osvojila dvije zlatne medalje na Europskom kupu u Italiji

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" sudjelovali su proteklog vikenda na Europskom kupu Golden Glove u Italiji. Lara Mihalić postigla je izuzetan rezultat osvojivši dvije zlatne medalje, u kategoriji starijih kadetkinja iznad 65 kg te kod juniorki do 65 te je postigla do sada najveći uspjeh pobijedivši u tri borbe. Mihalić je pobijedila i dvije najbolje natjecateljice na svijetu u toj kategoriji. Ana Pranjić je u kategoriji starijih kadetkinja do 42 kg uz jednu pobjedu osvojila brončanu medalju. Roka Puljak je također osvojila brončanu medalju uz jednu pobjedu u kategoriji do 60 kg. Luna Spasojević je uz jednu pobjedu osvojila peto mjesto, a nastupila je još i Lana Kirin. (b.o.)