Odbojkaški klub "Kelteks"

Konačno jedna uvjerljiva, maksimalna pobjeda odbojkašica "Kelteksa", bez komplikacija

Pobjeda

"Kelteks" - "Split" 3:0

Odbojkašice "Kelteksa" pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u dvanaestom kolu Superlige za seniorke ekipu "Splita" s 3:0. Bilo je po setovima 25:11 25:13 25:15. Karlovčanke su odličnom igrom i uvjerljivom pobjedom započele drugi dio sezone i sada mogu s optimizmom ići iz utakmice u utakmicu. Vidjelo se u ovom susretu da se dobro radilo za vrijeme priprema i da se ozbiljnim pristupom može doći do sigurne pobjede, bez nekih komplikacija. Karlovačke odbojkašice dobile su prva dva seta bez većih problema. U trećem setu gošće su pružile nešto jači otpor, povele su s 12:9, ali to je bilo sve. Domaće igračice preokrenule su na 15:13, a zatim došle na 24:14 i sve je bilo gotovo. Karlovčanke su na petom mjestu na tablici s dvanaest bodova. U subotu, 3. veljače odbojkašice "Kelteksa" gostuju u trinaestom kolu Superlige za seniorke u Splitu kod ekipe "Brda".