Zlatne medalje osvojili su Matej Medved, Leon Mušnjak i Mario Mikšić

Kickboxing klub "Tigar" osvojio tri zlatne medalje na "Trofeju Beograda"

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" nastupili su u Beogradu na Međunarodnom natjecanju "Trofej Beograda". Klub su predstavljala tri borca i svi su osvojili zlatne medalje. U ringovnoj disciplini low kick nastupili su junior do 75 kg Matej Medved i mlađi junior do 67 kg Leon Mušnjak, dok je u kick lightu u kategoriji juniora do 57 kg nastupio Marko Mikšić. Prvi je nastupio Marko Mikšić te je u polufinalu pobijedio predstavnika iz Srbije rezultatom 3:0, dok je u drugoj finalnoj borbi pobijedio predstavnika Makedonije podijeljenom odlukom sudaca 2:1 te je osvojio zlatnu medalju. Drugi je nastupio Leon Mušnjak te je u odličnom finalnom meču 3:0 pobijedio predstavnika Crne Gore i osvojio zlatnu medalju. Posljednji je nastupio Matej Medved, koji je u finalnoj borbi pobijedio predstavnika Bosne i Hercegovine i osvojio zlatnu medalju. Leon Mušnjak je na kraju večeri proglašen najboljim mlađim juniorom Trofeja Beograda za što je dobio poseban pehar. Jedan od stručnih komentatora natjecanja, u programu Arena sporta, bio je trener Zoran Cicvara.