Karate klub "Karlovac 1969"

Karlovčani osvojili visoko treće mjesto u borbama

Jedanaest medalja

Članovi kluba osvojili tri zlatne, četiri srebrne i četiri brončane medalja

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" ostvarili su odlične rezultate u Ivanić Gradu na turniru "34. Kup Mladosti". Na natjecanju je nastupilo 500 natjecatelja iz 52 kluba, a u ovoj jakoj konkurenciji Karlovčani su zauzeli visoko treće mjesto u ukupnom poretku u borbama. Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" ukupno su osvojili 11 medalja, 3 zlata, 4 srebra i 4 bronce. Zlatna odličja izborili su Matko Puklavec kod cicibana do 28 kg, Mark Buturajac kod učenika do 39 kg I Lola Kurtagić kod mlađih kadetkinja do 59 kg. Srebrne medalje osvojili su Vito Baršić kod mlađih učenika do 31 kg, Mislav Puklavec kod učenika do 34 kg, Tin Dudić kod učenika do 49 kg I Tomislav Čordašev kod mlađih kadeta do 54 kg. Brončana odličja izborili su Vito Baršić kod učenika do 34 kg, Teo Biličić kod mlađih učenika do 27 kg, Petar Grubešić kod učenika do 44 kg i Patrick Blažević kod mlađih kadeta do 54 kg.