Streljački klub "Karlovac"

Karlovčani ekipni državni prvaci u gađanju velikokalibarskom VK puškom PAP za seniore

Streljaštvo

Pojedinačno Siniša Kotur osvojio je treće mjesto i brončanu medalju, a Miško Kokalović šesto mjesto

U subotu je u Zagrebu na strelištu Vrapčanski potok održano prvenstvo Hrvatske u gađanju velikokalibarskom VK puškom PAP za seniore. Ekipa Streljačkog kluba "Karlovac" u sastavu Siniša Kotur, Miško Kokalović i Damir Miholić osvojila je prvo mjesto ekipno od osam ekipa sa samo jednim krugom prednosti ispred drugog "Osijeka 1784" i trećeg "Belišća". "Karlovac" je bio prvi sa 768 krugova, drugi "Osijek 1784" sa 767 krugova i treće "Belišće" sa 767 krugova. Pojedinačno su se dva člana "Karlovca" plasirala u finale među osam najboljih od 35 natjecatelja, Siniša Kotur kao prvi s 273 kruga i Miško Kokalović kao osmi s 257 krugova. Ukupno nakon finala koje se odvijalo po kiši i lošim vremenskim uvjetima Siniša Kotur osvojio je treće mjesto i brončanu medalju, a Miško Kokalović šesto mjesto.