"Karlovac" - "Opuzen" 30:21

Karlovački rukometaši rutinski do pete pobjede u prvenstvu

VIŠE IZ RUBRIKE

    Rukometaši "Karlovca" pobijedili su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u petom kolu Prve hrvatske rukometne lige jug za muške momčad "Opuzena" s 30:21. Nakon prvog poluvremena bilo je 14:8 za Karlovčane. Domaći igrači imali su cijelu utakmicu pod kontrolom i rutinski su došli do pete pobjede u prvenstvu.

    -Rutinski smo to odradili, pripremili smo se dobro, znali smo manje, više što nas čeka. Malo smo i promašivali, imali smo nekoliko pogrešaka u nekoj brzini. Odradili smo obranu kako treba, nismo dozvolili niti u jednom trenutku da nam gosti zaprijete. Mislim da smo to dobro priveli kraju, odmorili smo se u drugom poluvremenu, svi smo se rotirali, svi su dobili priliku, tako da sam zadovoljan, kazao je Dominik Smojver.

    Leon Hrvojević postigao je sedam pogodaka, a Domagoj Smojver pet. Vratari Mateo Kajba i Matija Loparac imali su trinaest obrana, Kajba šest i Loparac sedam. "Karlovac" je nastupio u sljedećem sastavu: Kajba, Horvat 2, Balen, Capan, Janjanin, Poljak, Crnković 1, Domagoj Smojver 5, Loparac, Bačić, Hrvojević 7, Mrljak, Rukavina 3, Jure Stipetić 4, David Stipetić 4 i Dominik Smojver 4. Karlovčani su na prvom mjestu s deset bodova. Rukometaši "Karlovca" gostuju u šestom kolu u subotu, 5. studenog kod momčadi "Umaga".