"Karlovac 1919" - "Bistra" 3:0

Karlovački nogometaši pobjedom se oprostili od prvenstva, na kraju šesti

Nogometaši "Karlovca 1919" pobijedili su danas na stadionu "Branko Čavlović Čavlek" u posljednjem 34. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte momčad "Bistre" iz Donje Bistre s 3:0. Karlovčani su poveli 1:0 u trinaestoj minuti pogotkom Daniela Marinića. U drugom poluvremenu Luka Čakarić potvrdio je pobjedu domaće momčadi s dva pogotka, 2:0 bilo je u 73. minuti, a 3:0 u 81. minuti. Tako su karlovački nogometaši pobjedom završili ovu sezonu, u kojoj su u prvom dijelu bili loši, a u drugom dijelu odlični.

-Uvijek nam je lijepo igrati doma. Dali smo si za cilj da u zadnjoj utakmici ostvarimo pobjedu kako bi se nagradili. Ova utakmica je zapravo za nas bila nagrada, tako nam je rekao trener. Sretan sam zbog momčadi, stručnog stožera i cijelog kluba, zasluženo smo pobijedili i osvojili šesto mjesto. Iduće sezone ići ćemo još jače, kazao je Mateo Pribanić.

"Karlovac 1919" nastupio je u sljedećem sastavu: Bogović, Basar (od 84. Vratarić), Sušilović (od 89. Miščin), Knezović, Marinić, Mamić (od 60. Pribanić), Prpić, Čakarić, Mićunović (od 60. Olmo), Đukić (od 60. Bagarić) i Pausić. "Karlovac 1919" osvojio je na kraju prvenstva šesto mjesto sa 48 bodova.