Rukometni klub Škola rukometa Karlovac

Karlovačke rukometašice započele prvenstvo pobjedom protiv "Poreča"

Pobjeda

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Poreč" 24:18

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac započele su prvenstvo u Drugoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene pobjedom. Karlovačke rukometašice pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u prvom kolu ekipu "Poreča" 24:18. Nakon prvog poluvremena bilo je 16:11. Gošće su povele s 1:0 i 2:1, a sve ostalo pripalo je domaćim igračicama. Vodile su domaće rukometašice 11:7 i 13:8, a na odmor se otišlo s vodstvom 16:11. U drugom poluvremenu vodile su karlovačke rukometašice 17:11, 19:13 i 23:16. Na kraju zaslužena i uvjerljiva pobjeda domaćih igračica s 24:18. U karlovačkoj ekipi istaknula se Mia Nose s devet pogodaka i Patricija Keča sa sedamnaest obrana. Leonarda Perković imala je jednu obranu. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Nose 9, Stepić 3, Sara Lukačić, Jurčević, Razumić 3, Ana Krznarić, Perković, Benko, Papić, Petra Lukačić, Goršić 3, Medved 1, Jurišić 2, Keča, Lucija Krznarić 2 i Tarabić 1. Karlovačke rukometašice gostuju u subotu, 28. rujna u drugom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene u Crikvenici kod ekipe "Murvice".