Druga hrvatska rukometna liga zapad za žene

Karlovačke rukometašice vodile s osam pogodaka razlike, pa spašavale pobjedu

Pobjeda u zadnjim sekundama

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Jamnica" 27:26

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u sedamnaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Jamnice" iz Pisarovine s 27:26, a nakon prvog poluvremena bilo je 13:9 za domaće igračice. Imale su igračice trenera Dražena Keče u prvom poluvremenu vodstvo 13:5, ali su gošće sa četiri pogotka smanjile razliku. Karlovčanke su imale u 56. minuti prednost 17:10, a u 41. minuti 20:13. Gošće smanjuju na 17:22 i u 52. minuti na 21:23. Gošće su u 54. minuti izjednačile na 23:23. a zatim su i povele 24:23. Karlovčanke su preokrenule i povele 26:25, a gošće u posljednjoj minuti izjednačuju na 26:26. Pobjednički pogodak za domaću ekipu postiže iz sedmerca Marija Kusanić deset sekundi prije kraja utakmice. U karlovačkoj ekipi Tihana Razumić postigla je devet pogodaka, a Marija Kusanić šest. Vratarka Patricija Keča imala je četrnaest obrana. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 4, Stepić 4, Jurčević, Kusanić 6, Razumić 9, Perković, Papić, Goršić 1, Medved 1, Jurišić 1, Keča i Tarabić 1. Karlovčanke su na sedmom mjestu sa četrnaest bodova. Rukometni klub Škola rukometa Karlovac gostuje u utorak od 20 sati i 30 minuta u zaostalom susretu šesnaestog kola kod ekipe "Sloge" iz Svete Nedelje. Karlovačke rukometašice gostuju u osamnaestom kolu u Umagu kod ekipe "Umaga".