Druga hrvatska rukometna liga zapad za žene

Karlovačke rukometašice uvjerljivom pobjedom oprostile se od prvenstva

Uvjerljiva pobjeda

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Poreč" 32:19

Seniorke Rukometnog kluba Škola Rukometa Karlovac pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u 21. kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Poreča" s 32:19. Nakon prvog poluvremena bilo je 13:10 za Karlovčanke. U drugom poluvremenu dominantna i efikasna igra karlovačkih rukometašica, pa je prednost samo rasla. Na kraju uvjerljiva pobjeda 32:19, pa su se igraćice trenera Dražena Keče pobjedom oprostile od prvenstva. Marija Kusanić i Tihana Razumić postigle su po šest pogodaka, a Lucija Stepić i Petra Medved po pet. Vratarka Patricija Keča imala je petnaest obrana. Karlovačke rukometašice nastupile su u sastavu: Nose2, Stepić 5, Kusanić 6, Razumić 6, Perković, Papić 1, Goršić 4, Medved 5, Jurišić 2, Keča i Tarabić 1. Karlovčanke su završile prvenstvo na osmom mjestu s devetnaest bodova.