"Lokomotiva 2" - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac

Karlovačke rukometašice uvjerljivo poražene od "Lokomotive 2"

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražena je danas u Zagrebu u trinaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Lokomotive 2". Domaće igračice pobijedile su sa 40:31. Nakon prvog poluvremena bilo je 22:12 za ekipu iz Zagreba. Karlovčanke su vrlo loše odigrale prvo poluvrijeme, pa su domaće igračice stekle prednost od deset pogodaka. U drugom poluvremenu karlovačke rukometašice odigrale su nešto bolje. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Kristina Vuković s deset i Lucija Stepić s devet pogodaka. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Petra Bačić 6, Stepić 9, Peretić, Španić 3, Vuković 10, Korač, Čović, Pavletić, Kučinić, Kružić, Devčić, Novković 1, Lapić, Jurišić, Medved 2 i Keča. Karlovčanke su ostvarile u trinaest utakmica pet pobjeda, jedan neodlučan rezultat i sedam poraza te su na osmom mjestu s 11 bodova. Karlovačke rukometašice dočekuju u četrnaestom kolu ekipu "Ivanića" iz Ivanić Grada. (b.o.)