"Samobor" - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac 41:30

Karlovačke rukometašice prošle u Samoboru kao bose po trnju

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražena je danas u Samoboru u devetom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Samobora". Domaće igračice pobijedile su s 41:30. Nakon prvog poluvremena bilo je 22:13 za ekipu iz Samobora. Karlovčanke su se dobro držale u prvom poluvremenu do 12:12, zatim su domaće igračice preuzele inicijativu i iz minute u minutu povećavale prednost do 22:13, a to je bio rezultat prvog dijela igre. Već tada je pitanje pobjednika bilo riješeno. Karlovčanke su loše igrale u Samoboru te su doživjele uvjerljiv poraz. U karlovačkoj ekipi istaknula se Kristina Vuković s osam pogodaka. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Petra Bačić 4, Stepić 6, Peretić 1, Španić 2, Vuković 8, Korač, Čović 2, Šmuc 1, Pavletić, Kučinić 2, Novković 2, Krizmanić, Palajsa 2, Ana Bačić, Medved i Keča. Karlovčanke su ostvarile u devet utakmica četiri pobjede, jedan neodlučan rezultat i četiri poraza, a u desetom kolu dočekuju ekipu "Senie" iz Senja. (b.o.)