Rukometni klub Škola rukometa Karlovac

Karlovačke rukometašice poražene u trećem kolu na domaćem terenu od "Sesveta"

Poraz

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Sesvete" 24:30

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u trećem kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Sesveta". Gostujuće rukometašice pobijedile su s 30:24. Nakon prvog poluvremena bilo je 16:12 za "Sesvete". Gostujuće igračice vodile su od početka do kraja utakmice, u prvom poluvremenu bilo je 5:10 i 9:14 te na kraju prvog poluvremena 12:16. U drugom dijelu susreta domaće rukometašice pokušale su nešto napraviti, u 39. minuti smanjile su na 17:19, ali je u 43. minuti Lucija Krznarić morala napustiti igru zbog trećeg isključenja, a to je poremetilo igru ekipe trenera Dražena Keče. Na kraju zaslužena pobjeda gostujućih igračica. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Tihana Razumić i Lucija Krznarić sa sedam pogodaka te Mia Nose sa šest. Vratarka Patricija Keča imala je dvanaest obrana. Ekipa trenera Dražena Keče bila je oslabljena, jer nisu nastupile Marija Kusanić i Petra Medved. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Nose 6, Stepić 3, Sara Lukačić, Jurčević, Mlinarević, Razumić 7, Ana Krznarić, Perković, Benko, Papić, Petra Lukačić, Goršić, Jurišić 4, Keča, Lucija Krznarić 7 i Tarabić 1. Karlovčanke su osme s dva boda. Karlovačke rukometašice gostuju u četvrtom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene u Ivanić Gradu kod ekipe "Ivanića".