"Zamet" - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac 33:26

Karlovačke rukometašice poražene u Rijeci od lidera prvenstva "Zameta"

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražena je danas u Rijeci u dvanaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od vodeće ekipe "Zameta". Domaće igračice pobijedile su s 33:26. Nakon prvog poluvremena bilo je 17:10 za ekipu iz Rijeke. U drugom poluvremenu Karlovčanke su pružile dobar otpor lideru prvenstva. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Kristina Vuković s deset i Lucija Stepić sa sedam pogodaka te Patricija Keča s dvanaest obrana. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Petra Bačić 2, Stepić 7, Peretić, Španić 3, Vuković 10, Korač 2, Čović, Dolinar, Pavletić, Kučinić 1, Kružić, Devčić, Krizmanić, Šmuc, Medved 1 i Keča. Karlovčanke su ostvarile u dvanaest utakmica pet pobjeda, jedan neodlučan rezultat i šest poraza te su na šestom mjestu s 11 bodova. Karlovačke rukometašice gostuju u trinaestom kolu u Zagrebu kod ekipe "Lokomotive 2". (b.o.)