"Arena" Pula - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac

Karlovačke rukometašice poražene u Puli

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražena je večeras u Puli u jedanaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Arene". Domaće igračice pobijedile su s 19:18. Nakon prvog poluvremena bilo je 9:8 za ekipu iz Pule. Bila je to vrlo zanimljiva i neizvjesna utakmica. U drugom poluvremenu ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, a karlovačke rukometašice u dva navrata imala su prednost od dva pogotka, no bodovi su ipak ostali u Puli. U karlovačkoj ekipi po četiri pogotka postigle su Petra Bačić i Lucija Stepić. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Petra Bačić 4, Stepić 4, Peretić, Španić 3, Vuković 3, Korač, Čović, Pavletić, Kružić, Devčić, Novković 1, Krizmanić, Lapić, Ana Bačić 2, Medved 1 i Keča. Karlovčanke su ostvarile u jedanaest utakmica pet pobjeda, jedan neodlučan rezultat i pet poraza te su završile prvi dio prvenstva na šestom mjestu s 11 bodova. Drugi dio prvenstva počinje 8. veljače, a karlovačke rukometašice u dvanaestom kolu gostuju u Rijeci kod ekipe "Zameta". (b.o.)