Rukometni klub Škola rukometa Karlovac

Karlovačke rukometašice poražene u petom kolu od "Udarnika" iz Velike Gorice

Poraz u Grabriku

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Udarnik" 22:28

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u dvorani Osnovne škole Grabrik u petom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene od ekipe "Udarnika" iz Velike Gorice. Gošće su pobijedile s 28:22, nakon prvog poluvremena bilo je 17:8 za "Udarnik". Od 4:4 reultat je bio na strani gostujuće ekipe. U prvom poluvremenu vodio je "Udarnik" 10:6, 12:7, 16:8 i dobio prvo poluvrijeme sa 17:8. Gošće su u drugom poluvremenu čuvale prednost, ali su domaće igračice uspjele smanjiti razliku. Na kraju pobjeda gošći s 28:22. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Mia Nose sa sedam i Tihana Razumić sa šest pogodaka. Vratarka Patricija Keča imala je petnaest obrana. U ekipi trenera Dražena Keče nije bilo Petre Medved. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Nose 7, Stepić 1, Jurčević, Kusanić, Razumić 6, Prpić, Perković, Benko, Papić, Puljak, Lucija Krznarić 8, Goršić 4, Jurišić 1, Keča, Lucija Krznarić i Tarabić. Karlovčanke su devete s dva boda. Karlovačke rukometašice gostuju u Zagrebu u šestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene kod ekipe "Lokomotive 2".