Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Zamet" 28:35

Karlovačke rukometašice počele prvenstvo s porazom

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u prvom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad od ekipe "Zameta" iz Rijeke. Gošće su pobijedile s 35:28. Nakon prvog poluvremena bilo je 18:14 za ekipu iz Rijeke. Karlovčanke su se dobro držale u prvom poluvremenu do rezultata 13:13, a zatim su gošće preuzele inicijativu i povećavale vodstvo. Na kraju uvjerljiva pobjeda gostujuće ekipe koja je kandidat za prvo mjesto. U domaćoj ekipi istaknule su se Kristina Vuković s jedanaest, Lucija Stepić s osam i Petra Bačić sa sedam pogodaka. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Bačić 7, Stepić 8, Peretić, Španić, Vuković 11, Korač, Pavletić, Kučinić 2, Devčić, Krznarić, Skočibušić, Krizmanić, Medved, Keča, Benić i Šepac. Karlovačke rukometašice dočekuju u drugom kolu ekipu "Lokomotive 2" iz Zagreba.