"Sloga" Sveta Nedelja - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac 29:32

Karlovačke rukometašice pobjedom započele prvenstvo

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Samoboru u prvom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Sloge" iz Svete Nedelje s 32:29. Nakon prvog poluvremena bilo je 20:15 za karlovačke rukometašice. Karlovčanke su tijekom cijele utakmice imale rezultat pod kontrolom, a u nekoliko navrata vodile su s pet pogodaka prednosti. Domaće igračice nekoliko su puta došle do minus jedan, tako je u 59. minuti bilo 29:30, ali više od toga nisu mogle. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Petra Bačić i Marija Kusanić s po osam te Lucija Stepić i Kristina Vuković s po šest pogodaka. Vratarka Patricija Keča imala je četrnaest obrana. Rukometni klub Škola rukometa Karlovac nastupio je u sljedećem sastavu: Cindrić, Bačić 8, Stepić 6, Peretić, Kusanić 8, Vuković 6, Razumić 1, Tuškan, Jurčević, Krznarić, Skočibušić, Jurišić 1, Medved 2, Keča i Rajčić. U subotu, 1. listopada Karlovčanke dočekuju u drugom kolu u Sportskoj dvorani na Rakovcu ekipu "Samobora".