Druga hrvatska rukometna liga zapad za žene

Karlovačke rukometašice osvojile bod u Umagu

Bod u Umagu

"Umag" - Rukometni klub Škola rukometa Karlovac 23:23

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac igrale su danas u Umagu u osamnaestom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene s ekipom "Umaga" neodlučeno 23:23. Nakon prvog poluvremena bilo je 14:13 za domaće igračice. U prvom poluvremenu bila je to ravnopravna igra, bilo je 6:3, 8:8, 13:10, 13:13 i na odmor se otišlo s plus jedan za "Umag". U drugom poluvremenu nastavio se scenarij iz prvog dijela susreta, pretežno je rezultat bio izjednačen. Bilo je 16:16, 20:20, 22:22, 22:23 i na kraju 23:23. Imale su igračice trenera Dražena Keče zadnji napad za pobjedu, ali ga nisu realizirale. Tako je svakoj ekipi pripao po bod. U karlovačkoj ekipi Mia Nose postigla je sedam pogodaka, a Lucija Stepić i Marija Kusanić po pet pogodaka. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 7, Stepić 5, Kusanić 5, Razumić 4, Krznarić, Perković, Papić, Goršić 1, Medved 1, Keča i Tarabić. Karlovčanke su na sedmom mjestu sa sedamnaest bodova. Karlovačke rukometašice dočekuju u subotu, 6. travnja u devetnaestom kolu ekipu "Ivanića" iz Ivanić Grada.