Karlovčanke pobijedile ekipu "Zaprešića" s 26:23

Karlovačke rukometašice odličnom igrom u drugom poluvremenu izborile vrijednu pobjedu

Ženska ekipa Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedila je danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u osmom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Zaprešića" s 26:23. Nakon prvog poluvremena bilo je 14:12 za gostujuću ekipu. Igračice iz Zaprešića vodile su tijekom cijelog prvog poluvremena, ali su Karlovčanke uspjele napraviti preokret u drugom dijelu susreta. Domaće rukometašice izjednačile su na 14:14 i od tog trenutka preuzele inicijativu i došle do vrijedne pobjede. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Kristina Vuković s deset pogodaka i vratarka Patricija Keča s petnaest obrana. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Britvec, Petra Bačić 3, Stepić 4, Peretić, Španić 2, Vuković 10, Korač, Čović, Šmuc 1, Kučinić 1, Novković, Krizmanić, Palajsa 1, Ana Bačić 1, Medved 3 i Keča. Karlovčanke su ostvarile u osam utakmica četiri pobjede, jedan neodlučan rezultat i tri poraza, a u devetom kolu gostuju kod ekipe "Samobora". (b.o.)