Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Zrinski" Čakovec 35:44

Karlovačke rukometašice 40 minuta ravnopravne s prvoligašicama iz Čakovca

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u pripremnoj utakmici od ekipe "Zrinskog" iz Čakovca. Ekipa iz Čakovca natječe se u Prvoj hrvatskoj ženskoj rukometnoj ligi. Gostujuće igračice pobijedile su sa 44:35. Dogovorom dva trenera igralo se tri puta po 20 minuta. Prve dvije trećine igrale su najbolje postave, a posljednjih 20 minuta mlade igračice. Nakon prvih dvadeset minuta rezultat je bio 19:15 za gošće, a nakon 40 minuta 30:30. U karlovačkoj ekipi istaknule su Kristina Vuković s dvanaest i Lucija Stepić s devet pogodaka. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Bačić 5, Stepić 9, Peretić, Španić, Vuković 12, Korač 1, Kučinić, Benić, Krznarić 4, Ištvanić, Krizmanić, Skočibušić, Medved 4, Devčić, Keča i Pavletić. Karlovačke rukometašice igraju u četvrtak, 4. veljače od 19 sati u Sportskoj dvorani na Rakovcu zaostalu utakmicu desetog kola Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene s ekipom "Senie" iz Senja.