"Karlovac" - "Umag" 3:2

Karlovačke odbojkašice pobjedom se oprostile od sjajne sezone

Odbojkašice "Karlovca" pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u posljednjem 22. kolu Prve hrvatske odbojkaške lige za seniorke ekipu "Umaga" s 3:2, po setovima 25:10 25:22 17:25 22:25 15:13. Karlovčanke su imale dosta problemu na oproštaju s vrlo uspješnom sezonom u kojoj su izborile ulazak u Superligu. Ekipa trenera Gorana Zeca povela je s 2:0, ali su uporne gošće uspjele izjednačiti na 2:2. Peti set pripao je Karlovčankama.

-Očekivao sam za kraj prvenstva maksimalnu pobjedu, ali to je sport. Imali smo previše oscilacija i to su gošće iz Umaga iskoristile i dobile dva seta. No, bitno je da smo u ovoj sjajnoj sezoni izborili ulazak u Superligu. Na kraju smo drugi iza "Mladosti 2", koja kao druga ekipa svog kluba ne može ući u viši rang, kazao je trener Goran Zec.

Karlovčanke su ostvarile u 22 susreta sedamnaest pobjeda i pet poraza te su osvojile drugo mjesto tablici sa 49 bodova.