Nastupilo šesnaest članova karlovačkog kluba

Karate klub "Karlovac 1969" osvojio petnaest medalja na turniru u Poreču

Natjecatelji Karate kluba "Karlovac 1969" nastupili su proteklog vikenda na međunarodnom turniru u Poreču. Na natjecanju "EuroCup Istria" natjecali su se karataši iz 40 klubova iz četiri države. Karlovčani su nastupili sa 16 natjecatelja i ukupno osvojili 15 medalja, te su ponovno odlično kotirali u ukupnom poretku, zauzeli su četvrto mjesto. Ujedno su Bruna Briški i Lucija Šegavić proglašene za najbolje natjecateljice u kategorijama cicibanki i učenica. Sljedećeg vikenda stariji natjecatelji imaju najvažniji turnir u godini, državno prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore. U Poreču zlatne medalje osvojili su Bruna Briški kod cicibanki do 26 kg, Ivan Farkaš kod mlađih učenika do 26 kg, Jan Canjar kod mlađih učenika do 34 kg i Lucija Šegavić kod učenica iznad 44 kg. Srebrne medalje izborili su Tomislav Čordašev kod mlađih učenika do 30 kg, Josip Farkaš kod učenika do 34 kg, Sven Spahija kod kadeta do 57 kg, Luka Basar kod kadeta do 70 kg i mlađa seniorka Petra Stojković do 61 kg. Brončana odličja osvojili su Roko Palajsa kod mlađih učenika do 26 kg, Nina Malobabić kod mlađih učenica do 36 kg, Gašpar Pogelšek kod učenika iznad 46 kg, Aleksandar Malobabić kod juniora do 76 kg, Tin Moškun kod juniora iznad 76 kg i mlađa seniorka Magdalena Kovačić do 61 kg. (b.o.)