Dvije seniorske bronce koje su osvojili Elena Badanjak u kategoriji do 68 kg i Augustin Moškun u kategoriji iznad 84 kg

Karate klub "Karlovac 1969" osvojio osam medalja na turniru "21. Croatia Open"

Prošlog vikenda u Rijeci je održan jedan od najjačih turnira u našoj regiji "21. Croatia Open". Ovaj međunarodni karate turnir trajao je tri dana te je okupio 1.600 natjecatelja iz 19 država. Karlovačke boje je branilo 16 natjecatelja Karate kluba "Karlovac 1969". Klub je ostvario odličan rezultat ukupno osvojivši 8 medalja, 2 zlata, 2 srebra i 4 bronce. Treba istaknuti dvije seniorske bronce koje su osvojili Elena Badanjak u kategoriji seniorki do 68 kg i Augustin Moškun u kategoriji seniora iznad 84 kg. Zlatne medalje osvojili su učenik Vito Baršić i mlađa kadetkinja Lucija Šegavić. Srebrom su se okitili Petar Grubešić i Jan Canjar, dok su ostale dvije bronce pripale Patricku Blaževiću i Marku Butorajcu. Sve u svemu odlični rezultati pred Prvenstvo Hrvatske koje će biti održano 15. i 16. listopada u Jastrebarskom.