Karlovčani u ukupnom poretku izborili drugo mjesto u konkurenciji 53 kluba

Karate klub "Karlovac 1969" osvojio 12 medalja u Rijeci na turniru "Grobničan Cup"

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969", nakon kraće natjecateljske stanke, nastupili su na međunarodnom turniru u Rijeci "Grobničan Cup". Turnir je okupio 519 natjecatelja iz 53 kluba. Natjecatelji karlovačkog kluba ponovno su se odlično snašli te su ukupno osvojili 12 medalja, 6 zlatnih, 1 srebrnu i 5 brončanih. Zlatne medalje izborili su Bruna Briški, Lola Kurtagić, Patrick Blažević, Tomislav Čordašev, Lucija Šegavić i mlađi učenici ekipno, Jan Canjar, Patrick Blažević i Tomislav Čordašev. Srebrno odličje osvojio je Jan Canjar. Brončane medalje osvojili su Jan Canjar, Mateo Briški, Nina Malobabić, Sven Spahija i učenice ekipno, Lola Kurtagić, Nina Malobabić i Lucija Šegavić. Ovim rezultatom su u ukupnom poretku izborili visoko drugo mjesto u konkurenciji 53 kluba. Stanka od par tjedana dobro je iskorištena za dodatnu specifičnu kondicijsku pripremu te za uvježbavanje novih tehničko taktičkih varijanti. To se pokazalo kao pun pogodak jer su karlovački borci na ovom turniru stvarno izgledali moćno. Karlovčani se pripremaju za najvažniji turnir Prvenstvo Hrvatske, koje će biti održano sredinom travnja. (b.o.)