Odbojkaški klub "Kelteks"

Još jedan poraz odbojkašica "Kelteksa" u ovoj sezoni u pet setova

Poraz u gostima

"Marina Kaštela" - "Kelteks" 3:2

Odbojkašice "Kelteksa" poražene su danas na gostovanju u osmom kolu Superlige za seniorke od ekipe "Marine Kaštela". Domaće igračice pobijedile su s 3:2, bilo je po setovima 28:30 25:19 25:16 23:25 15:13. U prvom setu vodila se velika borba, bilo je 12:12, 16:16, 21:21, 25:25 i 27:27. Karlovčanke su uspjele u završnici dobiti taj dio igre s 30:28. U drugom i trećem setu domaće igračice bile su bolje i povele su s 2:1 u setovima. Gošće su nakon velike borbe uspjele dobiti četvrti set, domaće igračice vodile su 20:16, ali su Karlovčanke napravile preokret i dobile taj dio igre s 25:23. U petom setu Karlovčanke su vodile 5:3, ali je sve ostalo pripalo ekipi iz Kaštela, koje su dobile taj dio igre s 15:13 te na kraju pobijedile s 3:2. Tako su karlovačke odbojkašice doživjele u ovoj sezoni još jedan poraz u pet setova, ukupno šesti, računajući prvenstvo i Kup CEV-a. U osam susreta u Superligi za seniorke "Kelteks" je ostvario četiri pobjede i četiri poraza. Karlovčanke su šeste na tablici s osam bodova. U devetom kolu Superlige za seniorke odbojkašice "Kelteksa" dočekuju u Sportskoj dvorani na Rakovcu "Mladost" iz Zagreba.