Nogometni klub "Karlovac 1919"

Igor Pamić: Zabranio sam tugu u svlačionici, zainatit ćemo se, idemo se dalje boriti

Osvojen samo bod

"Karlovac 1919" - "Krk" 0:0

Nogometaši "Karlovca 1919" igrali su danas na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" u devetnaestom kolu SuperSport Druge nogometne lige s momčadi "Krka" neodlučeno 0:0. Prvo poluvrijeme bilo je nezanimljivo i bez pravih prilika za pogotke. Gosti su pružali dobar otpor domaćim igračima, koji su bili usporeni u tranziciji prema protivničkom golu. Već u drugoj minuti dobar udarac Ivana Matyaza, no bez pogotka. Zatim su gosti izveli nekoliko napada. U 25. minuti Gabrijel Stepinac odlično je pucao iz daljine, ali je lopta prošla pored gola. Lovro Stanić pucao je u 38. minuti s ruba šesnaesterca, no opet bez pogotka. U sudačkoj nadoknadi odličan topovski udarac Matea Baraća, ali neprecizan. Tako se na odmor otišlo bez pogodaka. U drugom poluvremenu Karlovčani su počeli nešto agresivnije sa željom da što prije postignu pogodak. Lovro Stanić bio je u 51. minuti pred gostujućim vratima, ali nije dobro pucao glavom. Gabrijel Stepinac pucao je u 55. minuti glavom, ali neprecizno. U 63. minuti srušen je u gostujućem kaznenom prostoru Gabrijel Stepinac, ali niša od kaznenog udarca. Najbolja domaća prilika bila je u 71. minuti, Toni Kurečki odlično je pucao, ali su gosti uz pomoć stative otklonili opasnost. U nastavku akcije Ivan Matyazh pucao je ravno u vratara. Ivan Krstanović bio je u prilici u 73. minuti, ali je pucao glavom iznad gola. U 82. minuti Ivan Matyazh dobro je pucao, ali bez realizacije. U završnici pravi pritisak domaće momčadi, ali bez pogotka. U drugoj minuti sudačke nadoknade volej Tonija Kurečkog, ali je lopta otišla iznad gola. Tako su gosti uspjeli odnijet bod iz Karlovca. Trener karlovačke momčadi Igor Pamić unatoč tome što su izgubljena dva boda zabranio je tugu u svlačionici.

-Ja sam zabranio sada tugu, nema tuge u svlačionici, ja prvi nemam pravo na tugu, zainatit ćemo se, idemo se dalje boriti. Znamo svi da su dečki dali sve od sebe, mi imamo svojih nedostataka. Možda su svi podcijenili "Krk", osim mene, imali smo sporo prvo poluvrijeme, u drugome smo živnuli, kazao je trener Igor Pamić.

"Karlovac 1919" nastupio je u sljedećem sastavu: Marković, Barać, Gabrijel Stepinac, Stanić (od 65. Krstanović), Utrobičić, Paracki, Zavalić, Budimir (od 65. Kurečki), Matyazh (od 84. Viduka), Pamić i Ereiz (od 11. Ereiz). Karlovčani su na trećem mjestu tablice s 34 boda. Nogometaši "Karlovca 1919" gostuju u subotu, 23. ožujka od 15 sati i 30 minuta u Čavlima u dvadesetom kolu SuperSport Druge nogometne lige kod momčadi "Grobničana".