"Karlovac 1919" - "Zagorec" Krapina 3:3

Igor Pamić krenuo s bodom protiv vodećeg "Zagorca" iz Krapine

Nogometaši "Karlovca 1919" igrali su danas na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" u desetom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte s vodećom momčadi "Zagorca" iz Krapine neodlučeno 3:3.

Tako je trener Igor Pamić osvojio bod u svom prvom susretu na kormilu karlovačke momčadi. Gosti su se pokazali kao kvalitetna momčad i potvrdili su da su zasluženo na vrhu tablice.

Gosti su poveli u četvrtoj minuti pogotkom Matije Smrekara, a Zvonko Pamić izjednačio je u devetoj minuti na 1:1. Momčad iz Krapine povela je u šesnaestoj minuti s 2:1 autogolom Ante Knezovića. Daniel Marinić izjednačio je u 42. minuti na 2:2. Karlovčani su krenuli agresivno u drugom poluvremenu sa željom da osvoje tri boda.

No, poveli su gosti u 67. minuti iz kontranapada, a strijelac je bio Vanja Pelko. Od 78. minute gosti su igrali s igračem manje, jer je crveni karton dobio Patrik Braun.

U 88. minuti Lion Cahani izjednačio je na 3:3 i svakoj momčadi pripao je po bod. "Karlovac 1919" nastupio je u sljedećem sastavu: Paus-Kunšt, Vratarić (od 82. Ribar), Knezović, Zavalić (70. Mamić), Bagarić, Marinić, Pamić, Prpić (od 86. Dadić), Čakarić, Olmo (od 86. Cahani) i Oršolić.

Karlovčani su osmi na tablici sa četrnaest bodova i utakmicom manje. "Karlovac 1919" gostuje u subotu, 16. listopada od 15 sati i 30 minuta u Velikoj Gorici u jedanaestom kolu kod momčadi "Lukavca".