Nogometni klub "Karlovac 1919"

Gosti iz Ploča iskoristili greške karlovačke obrane i osvojili vrijedan bod

Nogomet

"Karlovac 1919" - "Jadran - Luka Ploče" 2:2

Nogometaši "Karlovca 1919" igrali su danas na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" u trećem kolu SuperSport Druge nogometne lige s momčad "Jadrana – Luka Ploče" iz Ploča neodlučeno 2:2. Nakon prvog poluvremena domaći nogometaši vodili su 1:0. Domaćin je poveo u četrnaestoj minuti pogotkom Ivana Matyazha na asistenciju Ivora Ribara. U 21. minuti Noz Kristaj nije iskoristio sjajnu priliku, a u 45. minuti Luka Viduka imao je stopostotnu priliku na asistenciju Ribara, ali nije bilo realizacije. U 55. minuti gosti su izjednačili na 1:1 pogotkom Frane Medića, uz grešku domaće obrane. Nakon primljenog gola domaći igrači zaigrali su agresivnije i stvarali prilike. U 82. minuti srušen je Josip Budimir u kaznenom prostotu gostiju i sudac Ivan Čužić pokazao je na bijelu točku. Gostujući igrač Petar Raguž dobio je crveni karton. Goran Paracki u 84. minuti postigao je pogodak iz kaznenog udarca. Kada se mislilo da tri boda ostaju u Karlovcu, gosti su izjednačili pogotkom Maxa Galić, a bio je to nesporazum Bunoze i vratara Šteke. Karlovčani su pokušali postići pobjednički pogodak, ali nisu uspjeli. Trener Igor Pamić bio je nakon utakmice izuzetno žalostan zbog rezultata.

-Smatram da mi to moramo i možemo mirnije odigrati. Imamo vodstvo 1:0, imamo vodstvo 2:1 i igrača više i to ne iskoristimo. Prošle sezone protivnik nije kažnjavao greške, sada ih kažnjava. Jednostavno radimo previše grešaka, mi smo u prošloj sezoni primili dvanaest golova, a sada smo ih u tri utakmice primili sedam. Stvar je jasna, puno je veća kvaliteta, puno se brže igra. Rezultatom sam nezadovoljan, prvi gol primili smo iz auta na drugu loptu, drugi na ovakav način, normalno da sam žalostan. Kod drugog gola čista lopta Bunoze, morao je to riješiti, nije Šteko za sve kriv, rekao je Igor Pamić.

"Karlovac 1919" nastupio je u sljedećem sastavu: Šteko, Bunoza, Gabrijel Stepinac, Ribar, Paracki, Kristaj (od 64. Kurečki), Zavalić, Matyazh, Viduka (od 59. Budimir), Pamić (od 87. Tankosić) i Pausić. Karlovčani su deveti sa četiri boda. U četvrtom kolu SuperSport Druge lige nogometaši "Karlovca 1919" gostuju u subotu, 9. rujna od 16 sati i 30 minuta u Rijeci kod momčadi "Krk-a".