Odbojkaški klub "Kelteks" održao je konferenciju za novinare na kojoj je najavljena subotnja utakmica s "Ribolom Kaštela"

Goran Zec: "Ribola Kaštela" je favorit, ali i mi imamo šansu

VIŠE IZ RUBRIKE

    Odbojkaši klub "Kelteks" održao je danas konferenciju za novinare na kojoj je najavljena utakmica šestog kola Superlige za seniorke u kojoj se u subotu od 20 sati i pet minuta u Sportskoj dvorani sastaju s "Ribolom Kaštela". I ovu će utakmicu prenositi Sportska televizija. Na pressici su govorili trener Goran Zec i igračica Ella Badanjak. Trener Zec rekao je da je ekipa iz Kaštela vrlo kvalitetna.

    -To je izuzetna ekipa, u prošloj sezoni bili su finalisti Hrvatskog kupa. Pojačali su se iskusnom igračicom iz Srbije, koja ima 29 godina te s dvije igračice iz Ženskog odbojkaškog kluba "ENNA Vukovar". Ekipa iz Kaštela je izuzetno fizički moćna. "Ribola Kaštela" je favorit, ali i mi imamo šansu, napomenuo je trener Zec.

    Igračica Ella Badanjak kazala je da su im četiri pobjede donijele samopouzdanje, ali treba se i dalje boriti za svaki poen.

    -Samopouzdanje imamo, ali moramo i dalje biti na maksimumu, ne smijemo se opustiti. Idemo poen po poen, bod po bod, pa ćemo vidjeti što će biti. Trebamo u svakoj utakmici dati svoj maksimum. U subotu ćemo dati sve od sebe da dođemo do važne pobjede, rekla je igračica Ella Badanjak.

    Trener Goran Zec istaknuo je da im je u ovoj sezoni nešto lakše, jer imaju iskustvo iz prošle sezone.

    -Imali smo mi širinu i u prošloj sezoni, ali sada smo iskusniji u odnosu na prošlu sezonu. Da, dobili smo širinu u sredini, pucači moraju shvatiti da mogu. Ne smijemo poletjeti, moramo dati sve od sebe u svakom momentu, kazao je Goran Zec.