Leon Benković i Leeloo Han Vukelja osvojili zlatne, a Leni Milčić brončanu medalju

Dvije zlatne i jedna brončana medalja mladih igrača "Aquaestila" u Jastrebarskom

Na 3. Otvorenom turniru Srednje Hrvatske održanom u Jastrebarskom mladi stolnotenisači i stolnotenisačice dugoreškog "Aquaestila" ponovno su bili uspješni. Do zlata kod najmlađih kadeta došao je Leon Benković. U polufinalu je savladao s 3:0 Lovru Horvata iz Samobora a u finalu s 3:2 Olivera Poljaka iz Svete Nedjelje, koji je ranije u drugom polufinalu pobijedio dugoreškog igrača Lenija Milčića s 3:0. Milčić je tako osvojio brončanu medalju. Kod najmlađih kadetkinja zlatom se okitila Leeloo Han Vukelja, ona je u polufinalnom susretu s 3:0 savladala Tiu Bivol iz Stubice, a u finalu s 3:2 Nikolinu Pužek iz Dugog Sela. U četvrtfinalnim susretima u kategoriji mlađih kadeta odnosno kadetkinja poraženi su Valentina Peraković, Jana Živčić, Zvonimir Kramarić i Nino Milčić. (b.o.)