Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u atletici za seniorke i seniore

Drugog dana prvenstva srebra za Andreja Belčića i Helenu Valentić, bronca za Matka Belčića, pad Brune Belčića

Državno prvenstvo

Drugog dana natjecanja tri medalje za Atletski klub "Karlovac"

Atletski klub "Karlovac" organizirao je ovaj vikend na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u atletici za seniorke i seniore. Danas drugog dana prvenstva bilo je zanimljivo u niz disciplina. Olimpijska pobjednica iz Rio de Janeira Sara Kolak bila je prva u bacanju koplja s 57,66 metara. Članovi Atletskog kluba "Karlovac" osvojili su drugog dana prvenstva tri medalje. Andrej Belčić izborio je srebrnu medalju na 800 metara s novim osobnim rekordom 1:49,49. Helena Valentić bila je druga na 3.000 metara sa zaprekama sa svojim najboljim rezultatom sezone 11:18,46. U utrci seniora na 3.000 metara sa zaprekama nastupili su Bruno i Matko Belčić. Bruno je bio favorit i vodio je od starta, ali je nespretno pao i ozlijedio se. Matko Belčić bio je treći s 9:42,87. Lea Novković bila je šesta na 400 metara s preponama sa svojim najboljim rezultatom sezone 1:02,20. Nera Malović osvojila je deseto mjesto na 200 metara s 25,90. Tako je Atletski klub "Karlovac" na državnom seniorskom prvenstvu osvojio četiri medalje, danas tri, jučer jednu.