Kup Hrvatske u atletici i Ekipno Prvenstvo Hrvatske za seniorke i seniore

Drugog dana natjecanja Katarina Smiljanec prva na 800 metara, Bruno Belčić prvi na 3.000 metara sa zaprekama

Atletika

Atletski klub "Karlovac" u Kupu Hrvatske nakon dva dana natjecanja ukupno je osvojio sedmo mjesto sa 118 bodova, kod seniorki je bio sedmi sa 65 bodova i kod seniora sedmi s 53 boda

Atletski klub "Karlovac" organizirao je u subotu i nedjelju na Stadionu "Branko Čavlović Čavlek" Kup Hrvatske i Ekipno Prvenstvo Hrvatske za seniorke i seniore. Na natjecanju su nastupili i članovi karlovačkog kluba. Natjecatelji "Karlovca" u vrlo jakoj konkurenciji imali su u nedjelju, drugog dana natjecanja, niz zapaženih rezultata. Katarina Smiljanec osvojila je prvo mjesto na 800 metara s 2:08,28. U utrci na 3.000 metara sa zaprekama za seniore Bruno Belčić bio je prvi s 8:54,06, a Matko Belčić četvrti s 9:20,75.Sven Franjković osvojio je treće mjesto u utrci na 5.000 metara sa 14:57,48. Lea Novković bila je šesta na 400 metara s preponama s 1:04,15. Hela Rakamarić izborila je šesto mjesto na 5.000 metara s 18:50,03. Lara Franjković bila je osma na 3.000 metara sa zaprekama s 12:29, 28. Karlovačka štafeta na 4x400 metara u sastavu Nika Jagodić, Lea Novković, Ida Nikolić i Katarina Smiljanec bila je deveta s 4:04,37. Na 200 metara kod seniora Lovro Grijak bio je sedamnaesti s 23,67, a Ida Nikolić 24. s 27,78. Atletski klub "Karlovac" u Kupu Hrvatske nakon dva dana natjecanja ukupno je osvojio sedmo mjesto sa 118 bodova, kod seniorki je bio sedmi sa 65 bodova i kod seniora sedmi s 53 boda. U Ekipnom prvenstvu Hrvatske seniorke "Karlovca" osvojile su šesto mjesto s 13.574 boda. Muška ekipa nije bila kompletna, nije imala predstavnike u svim disciplinama, pa se nije bodovala. U dva dana u Karlovcu su nastupili i neki istaknuti hrvatski atletičari i atletičarke, a to su Filip Pravdica, Marija Tolj, Ivan Horvat, Marino Bloudek i Bojana Bjeljac.