Karate klub "Karlovac 1969"

Deset medalja na međunarodnom turniru Grand Prix Međimurja

Karate

Karlovački borci ukupno su osvojili 10 medalja, pet zlata, jedno srebro i četiri bronce

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" sudjelovali su proteklog vikenda u Nedelišću na tradicionalnom međunarodnom karate turniru Grand Prix Međimurja. Na turniru je nastupilo 428 natjecatelja iz 51 kluba iz tri države. Karlovački borci ponovno su imali zapažene nastupe, ukupno su osvojili 10 medalja, pet zlata, jedno srebro i četiri bronce te su u ukupnom poretku u borbama izborili peto mjesto. Tin Dudić osvojio je prvo i treće mjesto, prvi su još bili Mark Buturajac, Petar Grubešić, Grga Duić i Jan Canjar. Bruna Briški izborila je srebrnu medalju. Brončana odličja osvojili su Mislav Puklavec, Gabriela Lenard i Lucija Šegavić. Još su nastupili Andrej Ožura, Elena Hadušek, Antonio Krstačić, Lola Kurtagić i Patrick Blažević.