Članovi kluba bili su uspješni i na turniru u Jastrebarskom

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" Petar Fičko i Lucio Matuzić prvi u Kninu

Članovi Taekwondo kluba "Banija Pandas" sudjelovali su u Kninu na tradicionalnom turniru "Knin Openu", prvom kriterijskom turniru za odlazak na Svjetsko juniorsko prvenstvo. Na turniru je nastupilo 379 natjecatelja iz 49 klubova. Karlovčani su u sastavu od  tri natjecatelja osvojili dvije zlatne i jednu brončanu medalju. Najlakši put do zlatne medalje imao je junior Petar Fičko do 45 kg, koji u svojoj kategoriji nema konkurencije. Juniorka Lucija Hrebac do 63 kg osvojila je brončanu medalju s jednom pobjedom i jednim porazom. Kadet Lucio Matuzić s tri pobjede osvojio je zlatnu medalju, te je proglašen za najboljeg kadeta turnira. U ekipnom plasmanu klub je izborio drugo mjesto kod kadeta. U Jastrebarskom je održan turnir za sve dobne skupine "Pantera open". Na turniru nastupilo je 186 natjecatelja iz 25 klubova. "Banija Pandas" nastupila je sa mladim timom u sastavu od jedanaest natjecatelja. Osvojeno je 6  medalja. Zlatne medalje osvojili su mlađi kadeti Marko Mesić do 30 kg, Petar Milašin do 27 kg i Luka Vuković do 39 kg. Brončane medalje izborili su mlađi kadeti Matija Gvozdić do 43 kg, mlađa kadetkinja Sara Pejnović do 33 kg i kadetkinja Ivona Ferenac do 47 kg. (b.o.)