Lara Mihalić osvojila srebrnu medalju

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" osvojili tri medalje na Europskom kupu u Italiji

Članovi Kickboxing kluba "Tigar" iz Karlovca nastupili su u nedjelju na Europskom kupu u Italiji, u konkurenciji 1.430 natjecatelja iz 22 države, te su osvojili jednu srebrnu i dvije brončane medalje. Lara Mihalić, koja je državna prvakinja u kickboxingu, osvojila je srebrnu medalju u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg uz dvije efektne  pobjede i poraz u finalu. Roka Puljak je tek ušla u starije kadetkinje te je u kategoriji do 60 kg osvojila treće mjesto i brončanu medalju uz dvije pobjede. Brončanu medalju osvojio je i Frane Matešić u konkurenciji dječaka do 36 kg. Nastupili su još i Margareta Mušnjak, Lana Kirin i Ana Pranjić ali su izgubile kvalifikacijske borbe. Sljedeći nastup članovi kluba imaju 3. veljače u Italiji, u mjestu Ala, gdje će nastupiti drugi dio mlađeg tima u sastavu Luka Repulec, Leon Mušnjak, Borna Vučetić, Matej Medved i Marija Vojak.