Osvojene dvije zlatne, tri srebrne i tri brončane medalje

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" osvojili osam medalja na turniru u Virovitici

Članovi Karate kluba "Karlovac 1969" uspješno su nastupili na međunarodnom turniru u Virovitici. Turnir je okupio natjecatelje iz osam država i iz 66 klubova. Karlovčani su ukupno osvojili 8 medalja, 2 zlata i po tri srebra i bronce. U ukupnom poretku borbi ovim rezultatom osvojili su vrlo vrijedno osmo mjesto. Ovo je nastavak odličnih rezultata članova kluba u ovoj godini, a u klubu se nadaju da će se i dalje ostvarivati kvalitetni rezultate, koje bi trebali okruniti na državnom prvenstvu za mlađe dobne kategorije koje će se održati sredinom travnja. Zlatne medalje u Virovitici su izborili Tomislav Čordašev kod mlađih učenika do 26 kg i juniorka Petra Stojković do 59 kg, Srebrne medalje osvojili su Gašpar Pogelšek kod učenika iznad 46 kg, Dora Kranjčec kod mlađih kadetkinja do 50 kg i kadet Aleksandar Malobabić iznad 70 kg. Brončane medalje izborili su Jan Canjar kod mlađih učenika do 30 kg, Lucija Šegavić kod učenica iznad 44 kg i mlađi kadet Jakov Stipić do 52 kg. (b.o.)