Najvažnija je medalja bronca u samcu za veteranke

Članica Veslačkog kluba "Karlovac" Veteranka Lucija Škrtić okitila se medaljama na Bledu

Veslački klub "Karlovac" je i ove godine nastupio na Euro master regati 2022. na Bledu te je tako nastavljena tradicija, koju je prošle godine započeo Tihomir Jarnjević, a ove godine nastavila veteranka Lucija Škrtić.  U četvrtak je tako Lucija osvojila drugo mjesto u četvercu skul za veteranke B zajedno s Marijom Vrankić iz VK Neretvanski gusar, Ivanom Veselić iz VK Trešnjevke i Leonorom Gašpar  Hammarby IF Roddförening klub iz Švedske u posadi international mix. Također je isto poslijepodne veslala utrku dubla international s Leonorom Gašpar i osvojila ponovo drugo mjesto. U petak je odveslala najvažniju utrku, kvalifikacije i finale u samcu za veteranke. Prvo je ujutro ušla u finale, a zatim osvojila brončanu medalju. Danas je po rasporedu bio četverac mix, a u posadi su uz Luciju Škrtić bili Iva Karačić iz VK Jadran Zadar, Marko Pešić HAVK Mornar Split  i Marko Ćatipović također HAVK Mornar Split te su s odličnim vremenom 3:21 osvojili drugo mjesto.