Članovi kluba osvojili jedanaest medalja

Članica Taekwondo kluba "Karlovac" Dalija Bunčić osvojila zlatnu medalju u Zagrebu

Članovi Taekwondo kluba "Karlovac" nastupili su u Domu sportova u Zagrebu na natjecanju "Jastreb kup Veleposlanika Republike Koreje – Festival taekwondoa". Na turniru su sudjelovala 723 natjecatelja iz 51 kluba iz pet država. Karlovčani su osvojili jednu zlatnu, dvije srebrne i osam brončanih medalja. Zlatnu medalju izborila je mlađa kadetkinja Dalija Bunčić sa četiri pobjede, koja je proglašena najuspješnijom natjecateljicom u ženskoj konkurenciji, a nastupilo je 190 sportašica. Srebrne medalje osvojili su mlađa kadetkinja Ester Mržljak i kadet Patrik Karabogdan. Brončane medalje izborili su Lea Oparnica, Tea Vidović, Đorđe Bunčić, Gabrijel Petrušić, Josip Nikšić, Kristijan Karabogdan, Sven Zdelar i Tina Franjković. Bez ostvarenog rezultata bili su Magdalena Barić, Rebecca Mržljak, Teo Filipčić i Marko Gojak. Još su nastupili u timskim borbama Josip Vuljanić u juniorskoj i Đorđe Bunčić u kadetskoj ekipi Taekwondo kluba "Jastreb". (b.o.)