Kristina Čerina sudjelovala je u švedskom gradu Helsingborgu na Europsko taekwondo prvenstvu U21

Članica Taekwondo kluba "Banija Pandas" Kristina Čerina izgubila borbu za medalju

Članica Taekwondo kluba "Banija Pandas" Kristina Čerina sudjelovala je u švedskom gradu Helsingborgu na Europsko taekwondo prvenstvu U21. Nastupila su 643 sportaša iz cijele Europe. Hrvatska reprezentacija nastupila je sa 17 sportaša od kojih je pet osvojilo medalje. Iz Karlovačke županije nastupila je jedino Kristina Čerina i to u kategoriji do 67 kg, a izgubila je borbu za medalju. U prvom kolu Čerina je bila slobodna, u drugom kolu pobijedila je Finkinju Evin Azboy 13:2, a u četvrtfinalu izgubila od Poljakinje Elize Zbrzezne 3:11. Kristina Čerina ostvarila je plasman od petog do osmog mjesta. Lucio Matuzić i Petar Fičko nastupit će u Španjolskoj na Europskom kadetskom prvenstvu, koje će biti održano početkom listopada. (b.o.)