Dvije medalje "Prane" na G2 turniru "BIH Open"

Član Taekwondo kluba "Prana" Oscar Kovačić osvojio u Sarajevu zlatnu medalju, Ester Mržljak srebrnu

Zlato za Kovačića

Senior Martin Štefanac poražen u prvom kolu

Članovi Taekwondo kluba "Prana" nastupili su u Sarajevu na G2 turniru "BIH Open". Zlatno odličje osvojio je ovogodišnji osvajač svjetske bronce Oscar Kovačić u kategoriji juniora do 78 kg s dvije pobjede. Srebrom se okitila kadetkinja do 59 Ester Mržljak također s dvije pobjede. Od ostalih natjecatelja najbolji je bio Lucio Matuzić kod juniora do 55 kg, koji je pobijedio u prvom kolu, te u sljedećoj borbi nije mogao protiv ovog puta boljeg protivnika iz Koreje. Po prvi put na ovako jakom turniru nastupile su Matea Magdić, Tea Trupković, Magdalena Kolarić i Rebecca Mržljak. Nažalost, sve su poražene već u prvim borbama. Senior Martin Štefanac u kategoriji do 68 kg u prvom kolu odradio je odličnu borbu protiv šestoga nositelja iz Bugarske, ali nedovoljno za prolaz dalje.