Sedmo kolo Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene

Četvrta prvenstvena pobjeda u nizu karlovačkih rukometašica

Rukomet žene

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Umag" 32:24

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac pobijedile su danas u Sportskoj dvorani na Rakovcu u sedmom kolu Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Umaga" s 32:24. Nakon prvog poluvremena domaće igračice vodile su 14:12. Karlovčanke su vodile tijekom cijelog prvog poluvremena, bilo je 4:1, 5:2, 13:9 i na kraju 14:12. U drugom poluvremenu dominacija karlovačkih rukometašica, bilo je 18:14, 20:15, 25:16 i 28:19 i na kraju pobjeda na plus osam. U karlovačkoj ekipi istaknule su se Marija Kusanić s devet pogodaka i Tihana Razumić sa sedam pogodaka. Vratarke su imale deset obrana Patricija Keča deset i Leonarda Perković jednu. Bila je ovo četvrta pobjeda u nizu igračica trenera Dražena Keče. Karlovačke rukometašice nastupile su u sljedećem sastavu: Nose 4, Stepić 4, Teskera 3, Kusanić 9, Razumić 7, Perković, Goršić 2, Medved 3, Jurišić i Keča. Karlovčanke su šeste s osam bodova. U osmom kolu karlovačke rukometašice gostuju u Ivanić Gradu kod ekipe "Ivanića".