Rukometni klub Škola rukometa Karlovac

Bez četiri igračice Karlovačke rukometašice poražene u "generalki" od "Murvice"

Rukomet

Rukometni klub Škola rukometa Karlovac - "Murvica" Crikvenica 28:32

Seniorke Rukometnog kluba Škola rukometa Karlovac poražene su danas u pripremnoj utakmici u dvorani Osnovne škole Grabrik od ekipe "Murvice". Gošće su pobijedile s 32:28, nakon prvog poluvremena bilo je 14:14. U domaćem sastavu nije bilo Lucije Stepić, Patricije Keča, Petre Medved i Marije Kusanić. Trener Dražen Keča dao je priliku svim igračicama, koje je imao na raspolaganju, u drugom dijelu drugog poluvremena igrale su mlade igračice. Bila je to "generalka" karlovačkih rukometašica pred početak prvenstva. Mia Nose postigla je šest pogodaka, a Tihana Razumić pet. Vratarke su imale 18 obrana, Ana Krznarić devet, Leonarda Perković pet i Martina Flanjak četiri obrane. Karlovčanke su nastupile u sljedećem sastavu: Nose 6, Goršić 1, Tarabić, Lucija Krznarić 4, Ana Krznarić, Jurišić 4, Razumić 5, Perković, Papić 1, Benko 1, Puljak 1, Jurčević 1, Bičan, Flanjak, Lukačić 2, Prpić, Pemper 1, Mlinarević 1, Fudurić i Kurelac. Karlovačke rukometašice dočekuju u nedjelju, 22. rujna u Sportskoj dvorani na Rakovcu u prvom kolu  Druge hrvatske rukometne lige zapad za žene ekipu "Poreča".