Član Taekwondo klub "Banija Pandas" bio je uspješan kod kadeta do 45 kg na vrlo jakom G-1 turniru

Lucio Matuzić osvojio srebrnu medalju na taekwondo turniru "Slovenia Open"

Taekwondo klub "Banija Pandas" sudjelovao je u Ljubljani na G-1 turniru "Slovenia Open" na kojem je nastupilo 752 natjecatelja iz 83 tima. Karlovački klub imao je dva predstavnika na turniru. Kadet Lucio Matuzić osvojio je srebrnu medalju do 45 kg s tri pobjede. U prvom kolu pobijedio je srpskog predstavnika 27:21, u četvrtfinalu bio je bolji od Slovenca s 18:9, a njemačkog predstavnika u polufinalu pobijedio je s 26:19. Matuzić je u finalu izgubio s 26:15 od odličnog Njemačkog predstavnika. Junior Petar Fičko do 45kg izgubio je u borbi za medalju od Francuza 10:12, u prvom kolu pobijedio je Predstavnika Njemačke 13:9. Lucio Matuzić nastupit će idućeg vikenda u Splitu na prvom kriterijskom kadetskom turniru za nastup na Europskom prvenstvu. (b.o.)